Adınız: *
  Soyadınız *
  Eposta Adresi: *
  Telefon Numaranız:

  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  SIK SORULAN SORULAR

  Ürün bilgilerinde Nonwoven kelimesine sık rastlıyoruz, anlamı nedir ?

  Nonwoven Dokuma ve örme olmayan özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti çok düşük olan teknik tekstil ürünüdür. Bu ürün sıvı çekici, sıvı itici, esnek, sağlam, yumuşak, gergin, yanmayı geciktirici, filtre edici ve anti bakteriyel özelliklere sahip olabilmektedir.

  Sipariş verdiğimizde ürünler ne zaman elimizde olur?

  Firmamız stoklu çalışmaktadır. Sitemizde mevcut ürünlerin tamamı mevcuttur. Gün içinde verdiğiniz siparişler ürün miktarı stokta da mevcut ise 24 saat içinde kargo olmaktadır.

  Non-woven Çanta Çevre Dostu mudur?

  Non woven kumaş lifli tabir edilebilecek şekilde üretilmektedir. Pamuklandırılan plastik hammade ezilerek levha şeklinde form aldırılan teknik kumaş yapı olarak kalıplı üretime göre daha zayıf olduğundan doğada daha kısa sürede yok olur. Doğada diğer ürünlerin aksine mekanik olarak parçalanıp toprağa karışmaktadır. Ayrıca çevre dostu olarak kabul görmesinin en büyük nedeni kullanım alanıdır Çünkü Non wovenden üretilmiş bez poşet tek kullanımlık değildir.  Tekrar tekrar kullanılan bez çanta başka ürünlerin tüketimini azaltacağından çevre dostudur.

  Bez Çanta Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

  Ürün gramajı kullanılan malzemeler ve dikiş modelleri fiyatı etkileyen ana faktörlerdir. Baskı çeşitleri ve üretim miktarı da fiyatı etkileyen etmenlerdir.